שוקלים לעבור ל-G Suite? שאלות נפוצות שיעזרו לכם להחליט

אתם כבר לקוחות של G Suite? היכנסו אל דף התמיכה.

סקירה כללית

  • מה ההבדל בין G Suite לבין האפליקציות ש-Google מציעה בחינם?

    במסגרת G Suite תקבלו מספר שירותים עסקיים נוספים שאינם כלולים באפליקציות הבסיסיות ש-Google נותנת לצרכן בחינם. השירותים האלו כוללים אימייל עסקי עם שם החברה שלכם, אחסון נוסף בענן בנפח גדול פי שניים ב-Gmail ו-Drive, תמיכה מסביב לשעון בטלפון ובאימייל, זמן פעילות מובטח בשיעור של 99.9% באימייל העסקי, תאימות ל-Microsoft Outlook, תכונות אבטחה מתקדמות נוספות כגון אימות דו-שלבי וכניסה יחידה וניהול מלא של חשבונות המשתמשים.

  • האם ניתן לקנות רק חלק מהאפליקציות ב-G Suite?

    לא. כשאתם נרשמים ל-G Suite, אתם מקבלים גישה לקבוצה של אפליקציות משולבות שפועלות יחד באופן מלא. למשל, תוכלו לקבל הודעה ב-Gmail ולהמיר אותה מיד לאירוע ביומן. כשאתם מוסיפים הערה ב-Docs, Sheets או Slides, שותפי העריכה מקבלים באופן אוטומטי התראות באימייל. בקליק אחד תוכלו להתחיל פגישת וידאו ב-Hangouts מתיבת הדואר הנכנס או מהיומן. שימוש בכלים האלו כחבילה שלמה משפר את הפרודוקטיביות ומספק לעסק שלכם תמורה מרבית. עם זאת, תוכלו לקנות את החבילה ולהשתמש רק בשירותים שתבחרו.

  • האם ניתן להחליף תוכנה נוכחית ב-G Suite?

    גילינו שרבים מהלקוחות שלנו מצליחים לחסוך את הצורך בחבילות הפרודוקטיביות הקיימות שלהם ומסתמכים אך ורק על G Suite ליצירת קבצים מסוגים שונים, כולל מסמכי טקסט, גיליונות אלקטרוניים ומצגות. תוכלו לעבוד על הקבצים האלו בזמן אמת יחד עם אנשים אחרים, ולשמור אותם ב-‎Google Drive‎ בענן. האפליקציות של G Suite מותאמות לכל סוגי המכשירים. בניגוד ליישומים מסורתיים למחשב השולחני, כאן אין צורך בהתקנת תוכנה. G Suite גם תואם לקבצים שנוצרים בתוכניות אחרות כמו Microsoft Office‏.

חזרה לראש הדף

יש לכם שאלות נוספות? צוות המכירות שלנו כאן כדי לעזור.

אתם כבר לקוחות של ‏G Suite‏? צוות התמיכה שלנו עומד לשירותכם.