Поширені запитання щодо G Suite

Уже працюєте з G Suite? Відвідайте сторінку нашої служби підтримки.

Огляд

  • Чим відрізняється G Suite від безкоштовних додатків Google?

    Пакет G Suite має чисельні переваги порівняно з безкоштовними користувацькими додатками Google. Це, зокрема, корпоративна електронна адреса з назвою вашої компанії, удвічі більше місця в хмарі для даних Gmail і Диска, цілодобова підтримка без вихідних телефоном і електронною поштою, гарантована безвідмовна робота корпоративної пошти протягом 99,9% часу, сумісність із Microsoft Outlook, розширені функції безпеки, як-от двоетапна автентифікація й SSO, а також адміністративний контроль над обліковими записами користувачів.

  • Чи можна придбати окремі додатки G Suite?

    Ні. Після реєстрації в G Suite ви отримуєте доступ до набору інтегрованих і пов’язаних між собою додатків. Наприклад, з отриманого в Gmail листа можна відразу створити подію в Календарі. Якщо ви залишите коментар у Документах, Таблицях або Презентаціях, ваші колеги автоматично отримають про нього сповіщення електронною поштою. Відеозустріч Hangouts можна почати лише одним кліком із папки вхідних чи календаря. Користуючись усіма цими інструментами, ви значно підвищите продуктивність роботи і рентабельність своїх інвестицій. Однак ви, безперечно, можете також користуватися лише тими службами, які виберете самі.

  • Чи замінить G Suite програмне забезпечення, що я наразі застосовую?

    Як виявилося, багато наших клієнтів готові відмовитися від наявних офісних інструментів і повністю перейти на G Suite, адже в цьому пакеті підтримуються різноманітні формати файлів, зокрема текстові документи, електронні таблиці та презентації. З ними можна колективно працювати в реальному часі, а результати зберігати онлайн на Google Диску. Додатки G Suite функціонують на різних пристроях і, на відміну від звичайних додатків для комп’ютерів, не потребують встановлення. Вони також сумісні з файлами, створеними в інших програмах, зокрема Microsoft Office.

На початок

Якщо ви маєте додаткові запитання, зв’яжіться з відділом продажів.

Якщо ви вже користуєтеся пакетом G Suite, зверніться в службу підтримки.